odp_na_wniosek_grafika

2015.04.03 – Informacja Burmistrza – odp. na wniosek klubu radnych dot. otwartego spotkania z Inwestorem – Firmą New Hope Poland

Wczoraj na stronie internetowej UMiG pojawiła się następująca informacja będąca reakcją na wniosek/zapytanie złożony przeze mnie w imieniu klubu radnych „Najważniejsi są mieszkańcy”, tj. Roberta Łucka, Mikołaja Witaszyka i mojej osoby:

„Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska zaprasza na spotkanie z pełnomocnikiem Inwestora – New Hope Poland Sp. z o.o., dotyczące planowanej budowy fabryki karmy dla zwierząt w gm. Pobiedziska  na działkach  nr 112/6 i nr 112/7,  obręb Główna, gm. Pobiedziska, które odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2015 r. o godz. 14.00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach (sala sesyjna). Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom gminy Pobiedziska planowanej inwestycji oraz umożliwienie uzyskania odpowiedzi na pytania pojawiające się w tym temacie.”

Link do całości tekstu oryginału dokumentu dostępny będzie / jest tutaj (po umieszczeniu dokumentu przez Biuro Rady na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Pobiedziska).