odp_na_Interpelacje_grafika

2015.06.15 – Otrzymano odp. dot. rzekomego „zastraszania” pań – pracowników OSiR

Dziś otrzymałem informację, bo nie jest to odpowiedź na moje pytanie, zadane podczas ostatniej sesji (28 maja br.). Oto jej fragmenty:

Link do całości tekstu oryginału dokumentu dostępny będzie / jest tutaj (po umieszczeniu dokumentu przez Biuro Rady na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Pobiedziska).

(…) Informacja o pojawiających się konfliktach z Zarządem KS „Huragan” została powzięta od pracowników OSiR w Pobiedziskach tj. osób zatrudnionych do obsługi stadionu oraz „Orlika”.

(…) W związku z powyższym zorganizowano spotkanie 18 maja br. (…)

(…) Wyrażamy przekonanie, że należy dołożyć wspólnie dołożyć wszelkich starań, aby współpraca układała się wg znanych dla wszystkich zasad oraz podobne sytuacje nie miały miejsca,

Nie widzę tu odpowiedzi na moje pytanie „kto kogo konkretnie „zastrasza””? Do tego porusza się w tym piśmie temat spotkania, które Władze (Pani i Pan Burmistrz oraz Pani Sekretarz) obyły same z sobą i przedstawicielami pracowników OSiR… Nie było na nim nikogo z bezpośrednio zainteresowanego Zarządu klubu (jak czytamy nawet w tym piśmie)…