dzialalnosc_grafika

2020.03.10 – „NaprawmyTo.pl” – pamiętajmy o tej aplikacji

Naprawmy_to_pobiedziska_logo

 

Szanowni Państwo!

Chciałbym dziś przypomnieć (również sobie ;) o nowej aplikacji, a dokładniej o nowej możliwości zgłaszania wszelkich napraw awarii i usterek dotyczących publicznej infrastruktury naszej gminy. Została ona ogłoszona w marcu 2019 r. na stronie www.pobiedziska.pl. Link do oryginalnej wiadomości i szczegółowych instrukcji tutaj oraz po kliknięciu w powyższe logo.

Naprawmy_to_pobiedziska_dużeW sposób bardzo intuicyjny można w kilku krokach wskazać gdzie znajduje się uszkodzenie i… oczekiwać reakcji odpowiednich działań naszej gminnej  administracji. Tuż obok przykładowy widok panelu strony naprawmyto.pl.

Muszę tu przy okazji wspomnieć, iż październiku 2016 r. planowałem uruchomić coś podobnego na mojej stronie, aby pomóc zgłaszać i zautomatyzować takie przypadki… Byłem przekonany, że może to pomóc w zgłaszaniu wniosków, czy interpelacji w tego typu sprawach, a może wręcz je zastąpić.

Niedoszła grafika zgłoszenia usterki:

akcja-usterka_graika2

… i grafika „po” usterce:

akcja usterka_grafika_OK2

Powstała wtedy już nawet powyższa grafika pt. „Akcja usterka”, następnie miała być zakładka o tym tytule… ale z przyczyn technicznych nie udało się „projektu” dokończyć i wprowadzić w życie. Stąd tym bardzie chylę czoła, że powstało w pełni profesjonalne narzędzie, z którego skorzystała nasza gmina.

Sęk w tym, że musimy z tego korzystać. Ja jeszcze do dziś nie skorzystałem, a są ku (niestety) temu okazje.