O Mnie

Stempel Paweł_Krawczyk_2Urodziłem się w 1978 r. Czuję się lokalnym patriotą. Od dziecka mieszkam w Pobiedziskach. Nigdy nie należałem do żadnej partii politycznej. Moją „partią” są Pobiedziska. Nie rozumiem po-pisowej groteskowej wojenki, która jest destrukcyjna dla Polski.

Jestem absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej oraz „podyplomówki” na Wyższej Szkole Bankowej. Zawodowo niezależny – od początku związany z branżą energetyczną.

W 1998 r. byłem pomysłodawcą, współtwórcą do dziś wydawanej gazetki „Bezpłatnego Informatora Kibica – Huragol” dystrybuowanego na meczach w Pobiedziskach. Ostatnie wydanie – nr 63 – z dnia 18 marca 2023 r.

W 2005 r. byłem współtwórcą i do sierpnia 2015 r. administratorem strony internetowej  Huraganu Pobiedziska. Dziś zmieniła ona swoją strukturę i wygląd. Ale ciągle możliwy jest wgląd w jej przebogate i nietypowe archiwum.

Od 11 marca 2011 do 20 lutego 2015 r. zasiadałem w zarządzie MGKS Huragan Pobiedziska, gdzie zajmowałem się m.in. marketingiem, pozyskiwaniem sponsorów, organizacją imprez i meczów. Z przyczyn prawnych, jako radny musiałem zrezygnować z członkostwa w zarządzie klubu, do którego oficjalne powróciłem 3 sierpnia 2021 r.

Lubuję się w statystyce lokalnej piłki nożnej oraz, niezależnie od jej wyników, sympatyzuję Reprezentacji Polski w tejże dyscyplinie. Moją pasją jest sport, ale jestem przekonany, że to moja Rodzina oparta na chrześcijańskich wartościach jest najważniejsza!

Dużym wyzwaniem jest dla mnie badanie i odtworzenie historii lokalnego sportu. Głównie piłki nożnej. Od kilkunastu lat wraz z Michałem Walkowiakiem pracuję (z przerwami) nad wydaniem profesjonalnej monografii naszego klubu w formie książki.

Od grudnia 2014 r. do listopada 2018 r. byłem Radnym Rady Miejskiej Gminy Pobiedziska 7. kadencji. Otrzymałem wówczas 225 głosów (45%) i mandat z okręgu nr 4 (rejon ulic Kiszkowska-Nowa i Główna-Słoneczna oraz wszystkich usytuowanych między nimi) jako kandydat bezpartyjny z Komitetu Wyborczego Wyborców Sytek – Wojdanowicz – Durski. Z początkiem kadencji powołaliśmy wraz z kolegami Robertem Łucka i Mikołajem Witaszykiem klub radnych „Najważniejsi są Mieszkańcy”, który 16 maja 2016 r. przekształcił się w pięcioosobowy klub radnych „My Mieszkańcy” do którego dołączyli wówczas p. Danuta Sobka i Sylwester Antkowiak.

W październikowych wyborach samorządowych 2018 r. otrzymałem zaledwie 36,5% (206 głosów) i ten etap w moim życiu uznaję na dziś dzień za zamknięty.

Dodaj komentarz